Arhiv: Zbiranje pripomb na predvidene spremembe pokojninskega in invalidskega zavarovanja

V prilogi najdete besedilo Zakona o pokojninskem in invalidskem zavarovanju (ZPIZ-2) z obrazložitvami, kot so ga pripravili na Ministrstvu za delo, družino in socialne zadeve.
Hkrati v prilogi najdete stališča, ki jih je Gospodarska zbornica objavila še pred prejemom besedila zakona ter zaključke novinarske konference z dne 04. 8. 2010.

V kolikor imate v zvezi z besedilo predloga Zakona o pokojninskem in invalidskem zavarovanju dodatne predloge oz. pripombe, jih lahko posredujte najkasneje do ponedeljka 23. avgusta 2010 na naslov: pravnasluzba@gzs.si , da jih bo mogoče vključiti v skupen dokument, ki ga mormo odposlati do konca meseca avgusta 2010.

Pripeti dokumenti