Arhiv: Avtomobilnost v novi realnosti - Vabljeni na novinarsko konferenco

Spoštovani!

Vabimo vas na novinarsko konferenco z naslovom Avtomobilnost v novi realnosti, ki bo v sredo, 3. 3. 2021, ob 11. uri, na povezavi https://global.gotomeeting.com/join/490845485. Koda za dostop: 490-845-485.

Na njej bodo predstavniki avtomobilske stroke predstavili problematiko avtomobilske in avtoservisne dejavnosti v času epidemije. Zakaj je varna mobilnost tudi v času epidemije tako pomembna? Zakaj bi bilo treba pristopiti k pripravi dopolnitev načrta ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije? Kakšna pričakovanja ima avtomobilska stroka, če pride do tretjega vala epidemije in vnovičnega zaostrovanja razmer? Zakaj si predstavniki stroke in strokovnih združenj želijo sodelovati pri pripravi odlokov oziroma omejitev na področju vozil in mobilnosti?

Odgovore na vprašanja in skupno pobudo predstavnikov strokovnih združenj, ki skrbijo za varno mobilnost družbe in brezhibno delovanje okoli 1,5 milijona vozil, ki so dnevno v prometu, vam bodo na novinarski konferenci predstavili:

• mag. Branko Lotrič, predsednik Upravnega odbora GZS-Podjetniško trgovske zbornice,
  • g. Jožko Tomšič, predsednik Sekcije za osebna motorna vozila pri TZS,
  • g. Zoran Sodnik, predsednik Sekcije pooblaščenih trgovcev in serviserjev z motornimi vozili pri GZS-PTZ,
  • g. Miran Andrejek, predsednik Sekcije avtoserviserjev pri OZS,
  • g. Andrej Štih – predstavnik Servisne mreže in dobave rezervnih ter nadomestnih delov pri OZS.

Vljudno vabljeni!

Prosimo, da svojo udeležbo potrdite na e-naslov:  mira.cresnar@ozs.si, do 2. marca 2021.

Dodatne informacije: lidija.flajs@gzs.si.